Naujų Automobilių Cikloninis Dulkių siurblys SN50T6 (Šeštosios kartos turbo Ciklonas) 1 vnt Dulkių Surinkėjas Filtro su Turbokompresoriumi Ciklonas

Nauja

€16.99

modname=ckeditor

Naujas Ciklonas SN50T6 (Šeštosios kartos turbo Ciklonas) 1 vnt Dulkių Surinkėjas Filtro su Turbokompresoriumi Ciklonas Automobilių Dulkių siurblys

Pavadinimas: Pramoninės Extractor Dulkių Surinkėjas

Savybės:

1. Šeštos kartos turbo cikloninis dulkių surinkėjas yra plačiai naudojama visose pramonės šakose, pvz., mašinų, tekstilės, buitinės technikos, maisto produktų, grūdų, akmens, cemento, statybinių medžiagų, šiluminės energijos, metalurgija, plieno, šlavėjas, dulkių šalinimo įrenginių gamybos ir asmens duomenų tvarkymo centrą gamybos dulkių šalinimo įrenginius.

2. Gali visiškai pakeisti: bag tipo dulkių pašalinimo įranga, ji turi: paprasta, gamybos proceso, itin mažas gamybos sąnaudas, mažesnės veiklos sąnaudos, dulkių šalinimo efektyvumas ir slėgis pastovus, pagrindinės techninės priežiūros nemokamai privalumų yra nepakartojama bag tipo dulkių šalinimas.

Darbo principas ciklonas kolektorius:

Mišinio dujų ir dulkių patenka dulkių surinkėjas išilgai horizontalių vamzdžių, sukasi ir nusėda dideliu greičiu žemyn palei sieną barelį, ir "dulkių" patenka į dulkių barelį toliau po stipraus išcentrinę jėgą ir savo svorio ir nuvalykite dulkes dujos išleidžiamos į viršų palei centrinio vamzdžio.

Taškai už dėmesį:

Siekiant užtikrinti normalaus naudojimo cikloninis dulkių surinkėjas, oro įleidimo tūris turi būti daug didesnis, nei dulkių kiekis, minimalus oro įsiurbimo turi būti didesnis nei 70%, kitaip bus "užspringti dulkių" fenomeną, tai yra, daug dulkių į vakuumą.Tai yra todėl, kad darbo principas cikloninis dulkių surinkėjas skiriasi nuo maišelio dulkių surinkėjas, kad tai yra visiškai neįmanoma naudoti cikloninis dulkių surinkėjas kaip siurblinės blokas, ir palaidoti siurbimo antgalis dulkių.Jei jūs tai padaryti, nes nėra oro dulkių surinkėjas arba oro kiekis yra per mažas, į viršų išleidimas gali būti tik "pelenai"!

Techniniai duomenys:

Dydis: 320*190*190mm/12.6*7.48*7.48"

Svoris: 700g

Medžiaga: ABS

Pakuotės: viena spalva karton. pakuotėje

Papildomas ventiliatorius galia: daugiau nei 750W (viesulas ventiliatorius)

Oro tūris: 174-280m3/H

Vėjo slėgis: 2.2-22kpa

Dulkių šalinimo efektyvumas: 90-99%

Įėjimo ir išėjimo skersmuo: 50mm/1.97"

Spalva:Juoda/Balta

Pastabos:

1. Dėl skirtingų monitorių ir šviesos poveikio, tikroji spalva prekė gali šiek tiek skirtis nuo spalvų parodė nuotraukos.Ačiū!

2. Prašome leisti 1-3cm matavimo nuokrypis dėl rankinis matavimas.

Įtraukta: 1 x Ciklonas

Produkto tipas: Valymo Aparatas, Dalys

Žymos: didelis ciklonas, vienaašiai (bisselio) filtras, automobilio lipdukas, ms nefivaldži, turbo, neato, dūmų dulkių surinkėjas, cyclon dulkių surinkėjas, dc filtras galia, cikloninis dulkių surinkėjas filtro.

Energijos Taupymo Režimas 12V DC
Nominali galia >100W
Produktas SN50T6 Dulkių Surinkėjas

Parašykite savo atsiliepimą!

Naujų Automobilių Cikloninis Dulkių siurblys SN50T6 (Šeštosios kartos turbo Ciklonas) 1 vnt Dulkių Surinkėjas Filtro su Turbokompresoriumi Ciklonas

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai