5vnt DOORHAN Nuotolinio Valdymo Garažo Vartai, Durys Taikoma visiems DOORHAN rusijos sandėlių greitas pristatymas

Nauja

€24.96

5x DOORHAN nuotolinio valdymo PULTELIU 433mhz

Aprašymas:

1. Programavimo tipo: Programavimas su imtuvu 2. Kanalų skaičius: 4 3. Kodas: geležinkelių kodas 4. Dažnis: 433MHz

Suderinama Modelis

Tinka visiems DOORHAN modeliai !!!Pvz.: DOORHAN SIŲSTUVAS 2 DOORHAN SIŲSTUVAS 4 DOORHAN SIŲSTUVAS -2 PRO DOORHAN SIŲSTUVAS -4 PRO DOORHAN Premium RC juoda 4

Įtraukti

5x Nuotolinio Valdymo 5x Baterijos 5x Keychain 1x Instrukcija anglų kalba

prašome atkreipti dėmesį , kad mūsų remote pultelis yra SUDERINAMAS / PAKEITIMAS /KLONAS, nuotolinio valdymo , ne originalu.

Programavimo / Mokymosi Instrukcija

Programa Vartai / Garažo Durų Atidarymo, taip pat, kaip originalas DOORHAN Siųstuvas 4 nuotolinio valdymo pultai, prašome kreiptis į savo imtuvas, naudotojo vadove.Tipiškas DOORHAN Garažas Valdymo Skydas, programavimo procedūra yra tokia: 1. Paspauskite ir atleiskite mygtuką R imtuvo. 2. Kairėje pusėje panelė bus rodoma 0 dingsta iš karto. 3. Paspauskite bet kurį mygtuką du kartus, kodavimas yra baigtas. 4. Paspauskite siųstuvo mygtuką, patikrinti veikimą.Pastaba: Norėdami pašalinti vieną siųstuvą, asmens kodas arba visi siųstuvas kodai iš imtuvo atminties prašome nurodyti jūsų imtuvas, instrukcija.Ištrinti Visas Kodai 1. Maitinimo įjungimas į DHRE-2 imtuvas vienetas. 2. Paspauskite KODAS mygtuką 10 sekundžių KODAS1 (arba SW1) - jei naudojate CH1, CODE2 (arba SW2) - jei naudojate CH2. 3. LED1 bus mirksi 10 sekundžių, tada išjunkite 2 sekundes ir flash du kartus patvirtinti, kad atmintis yra aiški. 4. Atleiskite mygtuką.Visus esančius kodus, įskaitant mandagumo šviesos kodai, dabar turėtų būti išbraukta.Patvirtinkite tai, paspausdami siųstuvų anksčiau buvo naudojamas valdyti prietaisą.Neturėtų būti jokio atsakymo.

Žymos: kontrolės remot, faac, rusijos sandėlyje, barjero nuotolinio, vartų keychain, automatinių vartų nuotolinio, doorhan nuotolinio, garag, joyetech, vokietijos sandėlio.

Prekės Pavadinimas Scimagic-RC
Kodas Geležinkelių kodas
Sertifikavimo CE
Mygtukas 4
Modelio Numeris DOORHAN vartų valdymo
Pavadinimas DOORHAN Vartų nuotolinio valdymo
Kilmės KN(Kilmės)
Dažnis 433mhz
Modelis 2 DOORHAN transmitter4
Modelis 1 DOORHAN garažas nuotolinio valdymo

Parašykite savo atsiliepimą!

5vnt DOORHAN Nuotolinio Valdymo Garažo Vartai, Durys Taikoma visiems DOORHAN rusijos sandėlių greitas pristatymas

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai