Dviejų dalių, 6 mm skersmens matricoje mirti pelėsių ir vieną ritinio iš KL260 modelis granulių malimo mašina

Nauja

€327.79

Kodėl mes turime atsarginių paruošti dalys granulių gamykloje?

Reikalingas išlaikymas, už kiekvieną mašina po darbo laiko.Mes tiekiame granulių gamykloje dalių, įskaitant granulių gamykloje miršta, granulių gamykloje ritinius, voleliu shell, guoliai, velenai ir kt.

Daug granulių malūno dalys yra sandėlyje .Mes teikiame butas mirti granulių gamykloje dalių gamyklos kaina mūsų klientams, jei norite tinkinti atsarginės dalys , prašome pranešti mums savo konkretų reikalavimą.

Elektros Butas Mirti Granulių Gamykloje Funkcijų

1. Elektros butas mirti granulių malūnas, varomas elektros varikliu, kuris daro jį labiau energiją taupančių ir ekologiškai draugiškas.

2. Ritininiai ir butas mirti yra pagaminti iš tiksli medžiagos metalų lydinio, kuris daro šį pagrindinę dalį dilimui ir nėra lengva sulaužyti, be to, abi šalys gali naudoti vienodo mirti, todėl turi ilgą tarnavimo laiką.

3. Granulių mašinos priima dvi ar trys poros volai ,didelio efektyvumo, vienodas granulių dydis.

4. Greitas demontavimas tipo tiksliai-mesti kauliuką, apkabos, yra priimta, kad galėtumėte susisiekti mirti ir plunksna flange, gali pakeisti naują mirti ir voleliai greitai ir patogiai pagal jūsų poreikius.

5. Matomumas.Galima žiūrėti į kamerą, kai pelletizing, todėl jūs galite išspręsti problemą laiku.

6. Mažas dydis ir nedidelis svoris, kuris leidžia jį plačiai naudojama namų, mažų ūkių.

7. Ready-to-get žaliavų, pavyzdžiui, pjuvenos, medienos skiedra, žemės riešutų kevalais, kviečių šiaudų, medvilnės, miežių, filialas, ryžių lukštų, saulėgrąžų koteliu, palmių branduolių "shell" ir daug kitų medžiagų.

8. Tinka tiek pašarų granulės ir medžio pjuvenų granulės.

Svarbiausi Mūsų Legiruotojo Plieno Miršta

Ilgas Tarnavimo Laikas

Mažiau techninės priežiūros

Mažas Sugriauti

Ne mirti trukdymo

Didelis Tikslumas

Mažiau Švaistymo & Mažas Gamybos Sąnaudas

Ką aš galiu padaryti, jei mano Granulių gamykloje negali gaminti granules?

A: Naujas butas mirti granulių gamyklos į pirmą naudojimą, negali gaminti granulės, dėl mažo lygumo, pelėsių bei blogų bendradarbiavimo naujus įrenginius.Po to, naudojant riebi medžiaga laikotarpiu, granulių mašina gali sklandžiai.

B: atstumas tarp ritinių ir miršta, yra per didelis.Galite priveržkite varžtą sumažinti skirtumą iki 1,5-2,5 mm.

C: Reikia atnaujinimo veiksmus naują mirti arba voleliu kevalu, nes susidėvėjimas sukelia ilgalaikis paslaugos.

D: medžiaga yra per šlapia ar per sausa, todėl mažo produktyvumo.Tu geriau padidinti arba sumažinti drėgmės kiekį, tinkamą normą, paprastai 14%-16% žaliavų.

Rūšių eilės medžiagos ir darbo perdirbimo

Naminis Granulės, Naudojami kaip Krosnių Kuras

Namų granulių viryklė yra plačiai naudojamas Europoje ir daugelyje kitų pasaulio vietų.Tai yra aplinkai nekenksmingas būdas išlaikyti šiltas ir virkite.Granulių viryklė naudojama mažiau gamtos išteklių, kaip kuro gaminama iš atliekų ar antrinių žaliavų.Kuro ji naudojama, gali būti pagamintas namuose.Čia yra keletas patarimų, kaip jūs išleisti mažiau pinigų priėmimo viryklė degalų, jei pasirinksite granulių krosnių šildymui.

Jūs turite paruošti žaliavas, kartu su plokščia mirti granulių malūnas, kuris yra naudojamas paspauskite medžiagų, į kurių reikia kuro namų.Yra įvairių žaliavų, kurias galite naudoti, kad kuro, pvz., vaisių duobes, įvairių rūšių žolės, kukurūzų burbuolės, miežių star, gliaudytos, su luobelėmis, kukurūzų, kviečių, popieriaus ir kt.Jūsų pasirinkimas medžiagų nusprendžia, šildymo ar maisto gaminimo poveikis, taigi reikia susirasti kokį viryklė tinkamai rungtynės granulių kuro.

Mūsų gamykloje ir sertifikavimas

Kaip 7/24 el. pašto ir telefono skambučių paslauga yra prieinama, aš esu pasirengęs atsakyti į jūsų konkrečių klausimų, susijusių su mūsų mašinų ir granulių gamykloje visų pirma.Be to, mes parengti mokymo vaizdo įrašai kalbant apie įrenginio, tepimo, bandomasis važiavimas, dalių keitimą ir kt.

Pakavimas ir pristatymas

Ar turiu eiti į savo fabriką atutorial iš learing, kaip dirbti granulių gamykloje?

Tai nėra būtina.Kaip 7/24 el. pašto ir telefono skambučių paslauga yra prieinama, aš esu pasirengęs atsakyti į jūsų konkrečių klausimų, susijusių su mūsų mašinų ir granulių gamykloje visų pirma.Be to, mes parengti mokymo vaizdo įrašai kalbant apie įrenginio, tepimo, bandomasis važiavimas, dalių keitimą ir kt.

Žymos: pašarų granulės, žuvų marlinas, granulių mašina, pramonės granulių mašina, granulių paspauskite, ten granulinis katilas, 8x8 rc sunkvežimių, granulių mašina kl, 2 in 1 out 3d spausdintuvas, medienos granulių katilas.

sąlyga Naujas
Modelio Numeris KL260
Kilmės KN(Kilmės)

Parašykite savo atsiliepimą!

Dviejų dalių, 6 mm skersmens matricoje mirti pelėsių ir vieną ritinio iš KL260 modelis granulių malimo mašina

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai