Aukštos kokybės Didmeninės kainos FTTH PLC Splitter 1X16 SC/APC SC/UPC SM 0,9 mm G657A1 1m PVC Optinio tinklo Skirstytuvo

Nauja

€638.97

Savybės

Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Aukštas Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi praradimas *Didelis kanalų skaičius *Puiki Aplinkos Stabilumą ir Plačiai Naudojamas *FTTx Misijose(GPON/BPON/EPON) *Kabelinės televizijos (kabelinės televizijos) *Vietiniai tinklai (LAN) *Bandymų įranga *Pasyvus optinių tinklų(PON)

Žymos: pluošto plc, 1x8, regos splitter, 1x16, 1x16 plc splitter, optinio pluošto splitter, Splitter 1x8, galiuku sc, 1x16 splitter, pluošto plc splitter.

Modelio Numeris 1x16 SM PLC Pluošto Splitter
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Dydis 20*20*20
Jungties Tipas SC/APC
Sertifikavimo NĖRA
Kilmės KN(Kilmės)
Prekės Pavadinimas Joinwit
Suderinamas TP-link
Elemento Ilgio 1m

Parašykite savo atsiliepimą!

Aukštos kokybės Didmeninės kainos FTTH PLC Splitter 1X16 SC/APC SC/UPC SM 0,9 mm G657A1 1m PVC Optinio tinklo Skirstytuvo

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai