DC DC Buck Konverteris CC CV Žingsnis Žemyn Galios Modulis 32V 5A Kolonėlė Reguliuojama maitinimo Voltmeter ammeter

Nauja

€6.36

pastaba! ! !Pristatymo reikmenys, jums reikia savo surinkimas; modulis DC / DC Spardytis modulis, negali patekti į transformatoriaus tiesiogiai žingsnis žemyn AC; baterijos, užtikrinti, kad modulio pirmojo išėjimo galia ir tada prijunkite akumuliatoriaus, akumuliatoriaus bus visiškai įkrautas, pirma traukos Baterijos, paskutinis modulis power off, siekiant išvengti akumuliatoriaus įtampa moliuskui (pageidautina išvesties modulis yra prijungtas prie didelio einamosios diodas gali užkirsti kelią moliuskui).

1. Produkto Renginiai

1.1. Organinio stiklo išorinio korpuso, gražaus dizaino ir turtinga, įrašykite touch tekstūra yra geras, paspauskite mygtuką, norėdami nustatyti išėjimo įtampa, panaikinant būtinybę naudoti peilį;

1.2. Mygtukas gali kontroliuoti produkcijos išjungti ir įjungti, ir gali nustatyti produkto galia-nutylėjimą yra ĮJUNGTAS arba IŠJUNGTAS;

1.3. LCD ekranas gali rodyti įvesties ir išvesties įtampa, išėjimo srovė, išėjimo galia;

1.4. Įvesties atvirkštinio poliškumo apsaugos, atvirkštinis ryšys bus ne nudegimas;

1.5. Aukšto efektyvumo daugiau nei 93%, didelės srovės, mažos šilumos, išėjimo įtampa 1.2-32V savavališkai reglamento, nuolatinės srovės vertė apie 0-4.5 reguliavimas, tinka biurui galia, didelės galios LED nuolatinės srovės ratai, ličio baterijos įkrovimo ir tt!

2. Produkto parametrai

Įėjimo įtampa: 6.5-36V (įėjimo įtampa mažesnė nei 6.5 V, srovė nėra tikslus, mažiau kaip 5,5 V, LCD ekranas yra ne normalus)

Išėjimo įtampa: 1.2-32V, gamykliniai išėjimas 5V.

Išėjimo srovė: Gali dirbti stabiliai ne 3.5 ilgą laiką, ir gali pasiekti apie 4,5 pagal patobulintas šilumos išsklaidymo (reguliuojamas ribinė srovė yra apie 4.2-4.5)

Išėjimo galia: natūralus šilumos išsklaidymo 50W (mažiau nei 3,5 A), didesnio šilumos išsklaidymo 75 W

Įtampa ekranas: rezoliucija 0.05 V, asortimentas 1.2-32V, tikslumą maždaug ± 0.1 V (tikslumas reikalauja atidžiai šūvio, yra!)

Dabartinis ekranas: raiška 0.005 A, asortimentą 0-4.5, tikslumas ±0.05 A (tikslumo tiems, kurie reikalauja, griežtas tikslumas!)

Konversijos efektyvumas: apie 94%

Darbinė srovė: apie 30mA

Atvirkštinio rašymo apsauga: Taip

Anti-moliuskui produkcijos pabaigos: Nėra (Jei baterija įkrauta, pirmojo įjungimo modulis ir tada prijunkite bateriją ir užtikrina, kad akumuliatoriaus įtampa yra mažesnė nei išėjimo įtampa; jei sąlyga, reikia, prisijungti anti-backup diodų į teigiamą pusę produkcijos string)

Trumpo jungimo apsauga: Taip

Dydis: ilgis * plotis * aukštis-70.5*48.4*28mm

Svoris: 62g

3. Funkcija aprašymas

3.1. Yra du mygtukai kairėje pusėje modulis: IN/OUT, ON/OFF: IN/OUT mygtuką, norėdami perjungti įvesties įtampos ir išėjimo įtampa rodomas, palaikykite paspaudę, norėdami įjungti išėjimo srovė ir išėjimo galia ekranas; įjungimo/IŠJUNGIMO mygtukas valdymo išėjimas ĮJUNGTAS arba IŠJUNGTAS, Ilgai paspauskite norėdami nustatyti kitą kartą numatytasis išėjimo būsena ĮJUNGTA, ar IŠJUNGTA.

Dešinėje pusėje modulis turi du mygtukus: '+' ir '-'.Paspauskite " + " mygtuką, norėdami padidinti išėjimo įtampa iki 0.05 V.Paspauskite ir palaikykite, kad padidinti jį nuolat.Paspauskite ir laikykite jį dar kartą, nuolat lėtai, žingsnis padidinti 0,1 V ir 1V. '-' mygtuką, išėjimo įtampa sumažinta iki 0.05 V, ilgas paspaudimas gali toliau mažinti, ir tada ilgai paspauskite sumažinti žingsnis 0,1 V ir 1V.

3.2. ADJ-I-srovės nustatymo potenciometras, sukimas pagal laikrodžio rodyklę, gali padidinti nustatyti esamą, kai apkrovos srovė pasiekia nustatyti esamą, įveskite nuolatinės srovės valstybės, CC nuolatinės srovės indikatorius (raudonas) sviecia.Įjungimo indikatorius yra išėjimo būsenos indikatorius.Tai yra, kai išėjimo įtampa, kitaip jis yra išjungtas.CHAR indikatorius įkrovimo indikatorius.Kai mokesčių, tai yra apie.VISĄ rodiklis yra pilna.Jei nustatytas nuolatinės srovės vertė yra 2A, apmokestinimo, Kai srovė pasiekia 0.2 A ar mažiau, savo ruožtu, ant lempos, VISA lempa, ir CHAR lempa yra išjungta.

4. Kaip naudoti

4.1. Naudoti kaip įprastą spardytis modulis su apsaugos nuo viršsrovių geba

(1) Paspauskite klavišą, norėdami nustatyti išėjimo įtampa į jūsų pageidaujamą įtampos.

(2) Pasukite ADJ-aš srovės reguliavimas potenciometru prieš laikrodžio rodyklę, tada išmatuoti išėjimo trumpo jungimo srovė su multimetras 10A srovės diapazonas (tiesiogiai prijungti dviejų bandymų veda prie išėjimo), ir reguliuoti ADJ-aš nuolatinės srovės potenciometro pagal laikrodžio rodyklę, kad išėjimo srovė pasiekia integruotos apsaugos vertė, kurį norite nustatyti. (Pavyzdžiui, dabartinė vertė, rodoma multimetras yra 2A, tada, jei norite naudoti modulį, maksimali srovė gali pasiekti, tik 2A.Kai srovė pasiekia 2A, raudona nuolatinės srovės indikatorius dega, kitaip indikatorius išjungtas)

4.2. Naudoti kaip Akumuliatoriaus Kroviklį

Modulis be nuolatinės srovės funkcija negali būti naudojama baterijai įkrauti.Dėl didelės įtampos skirtumas tarp akumuliatoriaus ir įkroviklio, kai baterija yra tuščia, įkrovimo srovė yra per didelis, ir baterija yra sugadintas.Taigi, kai jūs pradedate, turite įkrauti akumuliatorių su nuolatinės srovės, ir kai ji yra įkrauta tam tikra prasme, jis automatiškai persijungia atgal į nuolatinės įtampos įkrovimo.

Žymos: įtampos keitiklis onda, aukso buck konverteris, konvertuoti dc, "pasidaryk pats" maitinimo šaltinis, 58v 12v dc konverteris, dc dc žingsnis iki, ammet, dc žemyn žingsnis, cc cv dc, dc dc.

Tipas DC/DC Keitikliai
Prekės Pavadinimas TKXEC

Parašykite savo atsiliepimą!

DC DC Buck Konverteris CC CV Žingsnis Žemyn Galios Modulis 32V 5A Kolonėlė Reguliuojama maitinimo Voltmeter ammeter

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai